Disainer - Merilen Mentaal

Värskelt ja uute kogemustega Inglismaalt, lõpetanud ühe maailma tuntuima aiadisaini diplomiõppe Oxfordis - Oxford College of Garden Design.

Hinnates tänapäeva uusi materjale, kuid kasutades ära ka tuntud ja tasemel klassikalisi materjale, kaldub ta moodsa, lihtsa ja kaasaegse funktsionalismi poole, eelistades selgeid ja sirgeid vorme, mis mõjuvad uuelt ja põnevalt. Klassika läbi moodsa filtri oleks lahendus vana ja tuntud aiadisaini eelistajatele.

Kombineerides eelnevaid kogemusi nii äris, juhtimises, üritusturunduses kui ka turismis, annab see eelise mõista erinevaid soove ning panna kõik õigesse perpektiivi nii rahaliselt kui ka funktsionaalsuse vaatepunktist. Kaasaantud loovus ja kunstianne täiustab seda kombinatsiooni.

Ta usub kogemustesse ja pidevasse teadmiste täiendamisse ning järgib seda põhimõtet ka oma töödes, tehes projekte rahvusvaheliselt, sidudes kõik huvitavaks ja töötavaks tervikuks. Ta töötab projektidega nii Eestis, Inglismaal kui ka Shveitsis ning ei ütle ära ka uutele väljakutsetele mujal

Vaata lisaks: Curriculum Vitae